הפרויקט

ברוכים הבאים להוד דניה, דיור מוגן המאפשר לכם לרכוש דירת יוקרה פרטית הרשומה על שמכם בטאבו וליהנות מחיי חברה מלאי אפשרויות וממעטפת שירותים ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר.

אולם הצגות,
סרטים והרצאות

מכון יופי ומספרה

טיולים מאורגנים

חוגים ופעילויות פנאי

חדר כושר
ואולם התעמלות

בריכת גג
וסקיי גארדן ענק

מרכז בריאות וספא

מרפאה

אבטחה 24/7

סיפור חדש

ברוכים הבאים להוד דניה, דיור מוגן המאפשר לכם לרכוש דירת יוקרה פרטית הרשומה על שמכם בטאבו וליהנות מחיי חברה מלאי אפשרויות וממעטפת שירותים ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר.

נשארים לגור בדירה פרטית

זה לא רק להרגיש בבית, זה להיות בבית. פרויקט הוד דניה הוא מהיחידים בארץ המעניק לכם את האפשרות לדירה הרשומה על שמכם בטאבו, בקומפלקס של דיור מוגן. זאת הדרך להבטיח לעצמכם שההון שלכם לא יישחק ואף יותר מכך: לאור הביקוש ההולך וגובר ליחידות בדיור מוגן, ערך הנכס שלכם רק ילך ויעלה.

לחיות בדיור מוגן, ליהנות מתנאים של בית מלון

זה להיות חלק מקהילה הנהנית ממעטפת שירותים ותמיכה, החל מזמזמי עזרה המצויים בכל חדר בדירה, דרך פעילות תרבותית עשירה הכוללת הרצאות, הצגות, חוגים, ספורט ובריכה, אנשי תחזוקה העומדים לרשותכם בכל נושא ושירות רפואי 24 שעות ביממה.

הוד דניה, דיור מוגן.

אתם יודעים בדיוק מה אתם אוהבים ומה עושה לכם טוב; החיים הפרטיים בדירה משלכם לצד הרצון לטרוף את החיים. יש לכם אורח חיים אינטנסיבי ועצמאי, מלא עניין, בילוי, פעילות ספורטיבית ורצון מתמיד להרחבת דעת, והסיפור הנפלא הוא שכל אלה מחכים לכם בהוד דניה, דיור מוגן אחר ממה שהכרתם.
מעבר לעובדה שהדיור המוגן היום הפך לסמל סטטוס, הוא יודע לתת מענה לדרישות הגבוהות של דייריו. מצד אחד, דירות פרטיות מרווחות ואיכותיות במגוון גדלים ובסטנדרט גבוה במיוחד, ומצד שני חיי חברה עשירים, הרצאות, טיולים, חוגים, פעילות ספורטיבית ועוד.

הוד דניה

מגדל מגורים בן 17 קומות הכולל לובי מפואר, שלוש מעליות כפולות, חניה צמודה, בית כנסת, חדר מחשבים, ספרייה עשירה בתוכן, חדר כביסה, אינטרנט אלחוטי בריכת שחיה, בית קולנוע, חדר מלח, לובי דיירים ועוד.
ובקיצור – תנאים של מלון 5 כוכבים.

לבחירתכם דירות 2, 3, 4 חדרים עם מרפסת שמש ודירות גן.

סיפורה של עיר

אין בעולם אפילו עוד דוגמא אחת לקשר היסטורי ארוך ומתמשך בין עם לעיר בירתו. קשר לאומי, דתי, רוחני, ערכי והיסטורי. הסיפור של ירושלים, בה מלכו מלכי ישראל, הינו מקור לרעיונות נשגבים וקשר מיוחד בין העם היהודי לבירתו הנצחית.